Home » Thashetheme » “Sa i bukur qenka”, Rudina Hajdari flet për njohjen me bashkëshortin dhe çfarë i tha e ëma

“Sa i bukur qenka”, Rudina Hajdari flet për njohjen me bashkëshortin dhe çfarë i tha e ëma

by Thashetheme VIP

Rudina Hajdari dhe bashkëshorti i saj amerikan Muçjo, kanë vite që janë njohur. Deputetja asokohe ka qenë 16 vjeçe ndërsa bashkëshorti i saj 19. Për këtë marrëdhënie ajo foli në studion e emisionit “E Diell”, teksa zbuloi dhe momentin që ia ka rrëfyer të ëmës, Fatmirës.

Hajdari thotë se mamaja e ka pëlqyer shumë bashkëshortin e saj dhe reagimi i parë i saj ishte, “sa i bukur qenka”, tha Rudina.

“Ka qenë moment shumë i bukur sepse me bashkëshortin jemi takuar në adoleshencë. Jemi takuar në plazh. Mami erdhi në Amerikë dhe unë i thoja të gjitha gjërat. Ua tha sa i bukur qenka. E pëlqeu shumë. Unë e dija çfarë kisha zgjedhur. Burri është shumë i qetë, i dashur dhe një baba i përkushtuar. Vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë”, u shpreh deputetja.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!