Home » Shqiperia » Rudina Magjistari e skandalizuar, shikoni çfarë i ndodhi në kafene

Rudina Magjistari e skandalizuar, shikoni çfarë i ndodhi në kafene

by Thashetheme VIP

Rudina magjistariModeratorja e njohur shqiptare Rudina Magjistari është shprehur e revoltuar në rrjetet sociale.

Ajo ka treguar se si ttregotohen ushqime jashtë standartit dhe kujdesit më minimal ndaj klientit. Magjistari ka blerë nëj sanduiç në një prej kafeneve në kryeqytet dhe ka parë se ushqimi ishte i mykur.

Moderatorja e skandalizuar ka ndarë këtë ndodhi me ndjekësit e saj në Instagram.

‘Ja çfare me ndodhi sot rreth ores 15.00 ne nje nga kafenete zinxhir te famshme te Tiranes e qe edhe ne paketim pretendon per ushqim te fresket! S’po e bej publik emrin e kompanise, sepse ata e dine cilet jane. Por nuk mund te mos i ndaja me ju keto pamje, sepse edhe tani qe e kujtoj me vone revoltohem nga fillimi. SKANDALOZE!!! Sepse ne kete grade qe ishte myku ne sanduiç sot, me ben te dyshoj qe nuk eshte çeshtje rastesie dhe thjesht me nje ndjese formale, une dyshoj se vertet i vret ndergjegja. Uroj qe ky postim ti ndergjegjesoje me mire.’  ka përfunduar denoncimin e saj moderatorja e njohur.

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!