Home » Thashetheme » Rrjeti u “tërbua”, Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë për një set fotografik (FOTO)

Rrjeti u “tërbua”, Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë për një set fotografik (FOTO)

by Thashetheme VIP

Kejvina Kthella dhe Belinda Dragoti janë kthyer prej kohësh në vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar dhe janë shumë të ndjekura në rrjetet sociale.

Dy vajzat bukuroshe u bënë të njohura në emisionin “Xing me Ermalin”, aty ku edhe u bënë shoqe. Menjëherë pas daljes së tyre në ekran për herë të parë aty, Kejvina dhe Belinda fituan shumë popullaritet.

Ndërkohë së fundmi, ato janë parë së bashku për realizimin e një seti fotografik. Ka qenë Kejvina ajo që ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi, ku modelet shfaqen duke pozuar pranë njëra-tjetrës me një bukuri mahnitëse.

Edhe pse ka vetëm 1 orë që është postuar, poza e tyre arriti që të mblidhte menjëherë mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!