Home » Sport » Ronaldo në shëtitje me familjen

Ronaldo në shëtitje me familjen

by Thashetheme VIP

Ronaldo e ka kaluar ditën e diele së bashku me gjithë familjen.

Portugezi ka publikuar foto në rrjetet sociale me katër fëmijët si dhe të dashurën, Georgina Rodriguez.

“E diela me familje”, ka shkruar Cris në “Twitter”.

CR7 është munduar të relaksohet një ditë pas barazimit pa gola, 0-0 me Fiorentinën


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!