Home » Thashetheme » Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyen

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyen

by Thashetheme VIP

Këtë mbase do nuk e kemi menduar.

Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye.

Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.

Madje, rastësia tjetër qëndron te fakti se të dy këngëtaret këngët i kanë duet, njëra e ka me Don Phenom ndërsa tjetra me Seven Saraçin.

Se cilës do t’i ecë më mirë kënga, presim ta shohim ditëve në vazhdim

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!