Home » Thashetheme » Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi jashtë në Berlin

Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi jashtë në Berlin

by Thashetheme VIP

Rita Ora është paraqitur plot stil në një palë pantallona dhe jelek në një paraqitje të saj energjike në Berlin

Edhe një përformancë e Rita Orës plot energji në skenë në vikendin që lamë pas në Berlin në Gjermani.

Këngëtarja (28), ka komanduar me plot vetbesim derisa ka qenë e veshur thjesht por plot stil.

Ndryshe në këtë koncert është valëvitur edhe flamuri kombëtar shqiptar.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!