Home » Ekonomi » Rikthehet pikata e euros, ja me sa këmbehet sot

Rikthehet pikata e euros, ja me sa këmbehet sot

by Thashetheme VIP

11

Në tregun valutor vendas euro vazhdo të blihet me 125.50 lekë dhe shitet me 126.30 lekë. Po në këto nivele pritet të vazhdojë të qëndrojë edhe në ditët në vijim.

Dollari amerikan në rënie, siç edhe parashikohej. Blihet me 107 lekë dhe shitet me 108 lekë. Mund të ketë rëne edhe të mëtejshme, në nivelin e 106.50 lekë.

Paundi britanik lehtësisht në rritje, blihet me 140.50 lekë dhe shitet me 141.50 lekë. Parashikohet rritje e mëtejshme.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!