Home » Thashetheme » Rikthehet festa në “ishullin e seksit” me orgji e shfrenim

Rikthehet festa në “ishullin e seksit” me orgji e shfrenim

by Thashetheme VIP

Ishulli i seksit në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës po rikthehet për një tjetër festë 4 ditore me orgji dhe shfrenim pa limit në shoqërinë e 100 eskortave

Biletat për festën e shthurur katërditore të ashtuquajtur “parajsë në tokë”, kushtojnë rreth 3,600 dollarë për person.

Shumica e biletave për festim me tematikë Halloween-in nga 31 tetori deri në 4 nëntor janë shitur.

Vizitorët do të merren nga Aeroporti Ndërkombëtar i Las Vegas me helikopter privat në vendndodhjen sekrete në Nevada, ku do të jenë në shoqërinë e dhjetëra prostitutave.

Festa e seksit premton gjithashtu një mjedis miqësor me alkoolin dhe marijuanën.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!