Home » Aktualitet » Rënie temperaturash dhe diell, ja si do jetë moti sot

Rënie temperaturash dhe diell, ja si do jetë moti sot

by Thashetheme VIP

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash, ndërsa mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 7ºC deri në 17ºC, në zonat e ulëta nga 15ºC në 26 ºC dhe në zonat bregdetare nga 18ºC në 28ºC.

Era do të fryjë në drejtim veri- veriperëndimor me forcë valëzimi në 2-3 ballë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!