Home » Shqiperia » Reagon Tea për ndarjen nga Veseli

Reagon Tea për ndarjen nga Veseli

by Thashetheme VIP

tea

Tea Zhuli, ish-konkurente e Big Brother Albania 8, e njohur dhe pëlqyer kryesisht për romancën e krijuar brenda dhe më pas jashtë shtëpisë me Veselin, ka folur për herë të parë publikisht që pas ndarjes së çiftit.

Ndërsa Veseli e ka rrëfyer versionin e tij pak kohë më parë, Tea nuk foli kurrë publikisht deri më sot.

Vajzës nga Korça siç duket i ka ardhur në majë të hundës nga fjalët që ka dëgjuar lart e poshtë për arsyet e ndarjes me Veselin dhe vendosi të thyejë heshtjen duke thënë versionin e saj të historisë.

Tea ka konfirmuar fjalët e Veselit, pra që nuk bëhet fjalë për tradhëti, dhe ka kërkuar mirëkuptimin e ndjekësve të saj që të mos komentojnë më rreth kësaj situate.

Burimi: indeksi online


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!