Home » Thashetheme » Rashel Kolaneci zbulon nëse është në një lidhje dashurie

Rashel Kolaneci zbulon nëse është në një lidhje dashurie

by Thashetheme VIP

Një prej vajzave më seksi të showbiz-it, Rashel Kolaneci di gjithmonë të tërheqë vëmendjen me fotot sensuale.

Por vetëm kaq mundësi u jep fansave të saj, sepse për kureshtjet e tjera që ata mund të kenë, Rashel është e kujdesshme. Megjithatë, ka edhe raste kur nuk rezervohet para fansave të saj.

Kështu, mbrëmjen e sotme në DWM, Rasheli ka shuar kureshtjen e të gjithëve dhe i përgjigjet pyetjes më të shpeshtë që i është bërë gjithmonë. Edhe nga ndjekësit e revistës Class, e njëjta pyetje për Rashelin: “A je në një lidhje dashurie?”

Edhe pse është mësuar tashmë me të njëjtën pyetje, këtë natë vendosi të përgjigjet: “Më është bërë shumë shpesh e njëjta pyetje, nuk kam folur asnjëherë, por sonte do të flas meqenëse jam në emisionin më të bukur. Dua t’i them të gjithë publikut dhe atyre që më pyesin: në momentin e parë që do të kem diçka për t’ua komunikuar, do t’ua komunikoj…. “
Akoma nuk ka një gjë konkrete për të thënë ose Rasheli di t’i ruajë gjërat e veta. Presim kohën kur të ketë diçka për të komunikuar.

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!