Home » Kuriozitete » Qeth zero djemtë e “Hell’s kitchen”, ja arsyeja për një vendim të tillë të Renato Mekollit (VIDEO)

Qeth zero djemtë e “Hell’s kitchen”, ja arsyeja për një vendim të tillë të Renato Mekollit (VIDEO)

by Thashetheme VIP

S’përmbahet Renato Mekolli. Në puntatën e djeshme në  “Hell’s kitchen”, shefi Renato Mekolli është nxehur pasi ka gjetur një qime në pjatë dhe ka marrë vendimin e papritur për konkurrentët.

Shefi i kuzhinës u kërkoi konkurrentëve të gjenin kujt i ra qimja në pjatë dhe nëse nuk e gjenin e gjithë skuadra dënohet me qethje flokësh.

“Ose do gjeni personin ose skuadra juaj do shkojë për eliminim, për 2 ose 3 javë do jeni të eliminuar. Gjejeni tani këtë qimen, e kujt mund  të jetë. Ai do të qethet“, i tha Renato konkurrentëve.

Konkurrentët djem u shprehën se zgjodhën të shpëtojnë skuadrën dhe të qethen. U sakrifikuan dy prej tyre.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!