Home » Thashetheme » Pushimet nuk do jenë aq luksi, gazetarja shqiptare: Kam të njëjtën sëmundje si kryeministri Rama (FOTO)

Pushimet nuk do jenë aq luksi, gazetarja shqiptare: Kam të njëjtën sëmundje si kryeministri Rama (FOTO)

by Thashetheme VIP

Gazetarja e njohur, Iva Tiço, ishte mëngjesin e sotëm e ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku foli për pushimet verore.

Iva u shpreh se pushimet nuk do të jenë dhe aq luksi. “Të gjitha gjasat janë që të marrim bukë me vete, pa çadra dhe shezlog”, shtoi gazetarja.

Kjo e fundit u shpreh se nuk do t’i preferonte kështu pushimet, pasi vuan nga hernie fiskale. Por fakti që ajo ndan të njëjtën “sëmundje” si dhe kryeministri Edi Rama, ka shpresën se ai do ta “vërë dorën në zemër” si për veten e tij.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!