Home » Kuriozitete » Pula e zezë edhe vezët i bën të zeza

Pula e zezë edhe vezët i bën të zeza

by Thashetheme VIP

pula e zeze

Kjo lloj pule e rralle quhet Ayam Cemani dhe rritet ne Indonezi. Eshte totalisht e zeze, edhe organet, madje edhe vezet i ben te zeza!

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!