Home » Kosova » Pse Tunën e puthin dy delfinë e Ledrin një?

Pse Tunën e puthin dy delfinë e Ledrin një?

by Thashetheme VIP

tuna

Shpeshherë na bie që në rrjetet sociale të shohim fotografi të personazheve tona publike me kafshët e tyre që i duan, i mbajnë e kujdesin për to.

Kësaj radhe zgjodhëm këto dy foto: Ledri dhe Tuna me delfin, me të cilin, pa dyshim, janë takuar në plazh, tek edhe i kanë kaluar pushimet.

Në foto shihet duke e puthur delfini Tunën, por edhe Ledrin.

Tunën e puthin dy delfinë, ndërsa Ledrin një.

Pse?ledri

 

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!