Home » Politike » “Prej teje nuk u ra qeveria, a nuk ndihesh tradhëtare?” Rudina Hajdari: Do përgjigjem troç fare

“Prej teje nuk u ra qeveria, a nuk ndihesh tradhëtare?” Rudina Hajdari: Do përgjigjem troç fare

by Thashetheme VIP

Deputetja demokrate Rudina Hajdari i ka dhënë një përgjigje të gjithëve atyre që e quajnë tradhtare, pasi nuk dorëzoi mandatin. E ftuar ne studion e emisionit “Ekopolitikë”, Hajdari tha se qëndrimi i saj në Parlament ka forcuar më shumë PD dhe demokratët.

Besart Kadia: Po shoh mesazhet që vijnë dhe nuk vijnë pak. Kryesisht janë demokratë që thonë pyete zonjën Hajdari a nuk ndihesh fajtore që prej teje nuk u largua kjo qeveri. Dhe je tradhtare për këtë këndvështrim.

Rudina Hajdari: Do ta them troç farë. Unë duke qëndruar në parlament kam forcuar PD dhe demokratët në tërësi sepse i kam dhënë legjitimitet faktit që ne duhet të qëndrojmë në parlament  dhe unë i përfaqësoj ata dhe do vazhdoj ti përfaqësoj ata. Kështu nuk besoj se kjo logjikë është e drejtë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!