Home » Thashetheme » Poza të reja, Demi Rose mahnit përsëri me pamjen e saj në bikini

Poza të reja, Demi Rose mahnit përsëri me pamjen e saj në bikini

by Thashetheme VIP

Ajo e kalon jetën duke u shëtitur nëpër botë për të bërë foto mahnitëse. Dhe fotosezioni më i fundit i Demi Rose në bikini është më i miri deri më tani – pasi modelja vuri në pah trupin e saj mahnitës.

Duke pozuar për brendin e bikineve ‘Oh Polly’ ajo u shfaq mbresëlënëse në bikini ngjyrë ari, transmeton Gazeta Express.

Këto janë fotografitë e publikuara në internet, që tregojnë prapaskenat e fotosezionit të saj.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!