Home » Thashetheme » Postoi foton me Malumën, fansat nxjerrin blof Kejvina Kthellën: Nuk je ti, kjo vajza është portugeze

Postoi foton me Malumën, fansat nxjerrin blof Kejvina Kthellën: Nuk je ti, kjo vajza është portugeze

by Thashetheme VIP

Kejvina Kthella është një nga femrat shqiptare më të komentuara në showbiz. Përveç jetës së saj private, ajo komentohet shumë edhe për postimet që bën në rrjetet sociale.

Pak kohë më parë, Kejvina ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto ku ka pozuar së bashku me yllin e muzikës, Maluma. Ndërkohë së fundmi në atë pozë janë vënë re disa komente ku e nxjerrin zbuluar modelen bukuroshe.

Ndjekësit e saj shkruajnë se në foton në fjalë, vajza në krah të Malumës nuk është Kejvina por dikush tjetër.

“Nuk je ti ne foto! Keto foto e ka vajza ne faqen e saj dhe eshte portugeze. Turp qe merr foto prej tjerve! Dhe tallesh me ne”,shkruan një fans i saj.

“Më i mirë në kete foto eshte maluma , dashuria e jetes time . te urrej kejvina sepse nuk je ti ajo aty dhe deshiron te marresh fame nepermjet figures se malumas. Turppp”, i shkruan një tjetër ndjekës


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!