Home » Shqiperia » Plasin akuzat në Përputhen, Arian Konomi-Anës: Mbylle gojën, paske gjithë atë gojë

Plasin akuzat në Përputhen, Arian Konomi-Anës: Mbylle gojën, paske gjithë atë gojë

by Thashetheme VIP

Episodin e djeshëm në Përputhen Ana u përgjigj në akuzat e Arjonit i cili i bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në rrjetet sociale.

Aty ajo është përplasur edhe me opinionistin Arian Konomit.

Ai i ka kërkuar Anës që ta mbyllë gojën, e tha se nuk i beson deklaratave të saj.

“Mbylle gojën aty, paske gjithë këtë gojë, nuk e kuptoj Të premten ishe në një situatë të rëndë. Se si duhet të jem unë, s’ka mebtur të më tregosh ti. Po pse nuk i thua asaj. Këto vajza si puna jote kanë kurajon dhe guximin që të bëjnë gjërat dhe i mohojnë. O Ana po kush je ti?”, ka thënë Konomi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!