Home » Aktualitet » Plas sherri në ‘Komunën e Parisit’! Gruaja ‘kap mat’ burrin, me gurë thyen xhamat e makinës

Plas sherri në ‘Komunën e Parisit’! Gruaja ‘kap mat’ burrin, me gurë thyen xhamat e makinës

by Thashetheme VIP

Dje në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit ndodhi një skenë e pazakontë.  Në një video të publikuar nga JOQ Albania, një grua mendohet se ka kapur burrin e saj “mat” me një femër tjetër në makinën e këtij të fundit.

Ajo shihet teksa i vërsulet makinës, më pas merr një gur në dorë dhe tenton t’i thyejë xhamat e makinës.

Pas këtij incidenti, burri del nga makina dhe e ndjek nga pas dhe mes tyre nis një konfrontim, ku nuk mungojnë të sharat dhe shtyrjet. Duhet të themi se nuk dihen me saktësi rrethanat e ngjarjes.

Linku

https://vidnews.net/video/1570995571442


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!