Home » Thashetheme » Plas “sherri” mes Ermalit dhe Rez Veleshnjës: Kaq po të them, unë ta… (FOTO)

Plas “sherri” mes Ermalit dhe Rez Veleshnjës: Kaq po të them, unë ta… (FOTO)

by Thashetheme VIP

Aktori Rezart Veleshnja poston shpesh video, ku shkëmben batuta me mikun dhe kolegun e tij, Ermal Mamaqin. Nëpërmjet ‘kërcënimit’, Rezart Veleshnja nuk i le pas ngacmimet ndaj kolegut të tij, edhe në distancë

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja, është mjaft aktiv në profilin e tij në “Instagram”, aty ku poston foto e video të ndryshme.

Madje herë pas here shkëmben edhe batuta me mikun dhe kolegun e tij, Ermal Mamaqi. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa në një video në “Instastory” ai e ka “kërcënuar” Ermalin.

Edhe pse në distancë, Velesnja nuk le pa e ngacmuar mikun e tij. “Po të them edhe njëherë, me mu mos u merr. Kaq po të them Ermal Mamaqi. Se unë plako, una ta…”,- është shprehur Veleshnja në videon e postuar, ndërsa ka treguar një tabelë në rrugën që po përshkonte, emrin e fshatit Rrasë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!