Home » Thashetheme » Përdori maskat për të mbuluar pjesët intime sportistja ruse kryqëzohet nga ndjekësit

Përdori maskat për të mbuluar pjesët intime sportistja ruse kryqëzohet nga ndjekësit

by Thashetheme VIP

Quhet Yulia Ushakova, është lojtare e hockejit në akull si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës.

Ajo është një yll brenda dhe jashtë fushe dhe këtë e tregojnë fotot në profilin e saj në “Instagram”, ku Yulia shfaqet gjithmonë shumë sensuale dhe superseksi.

Por së fundmi Xulia postoi një foto ku shfaqet me maskat e vendosura në pjesë intime.


Yulia Ushakova e postoi në Instagram duke bërë shaka në një kohë kur pandemia e koronavirusit ka mbërthyer botën.

“Sapo porosita këto rrobabanje. Valvulat lejojnë që lëkura të marrë frymë, por për fat të keq nuk mund t’i vishni për më shumë se dy orë”, shkruajti modelja.

Por kjo gjë nuk është pritur mirë nga ndjekësit e saj.

Një komentues i inatosur i tha: “Ka një mungesë globale të maskave. Kjo është shakaja më e keqe që kam parë gjatë këtyre ditëve të tmerrshme.

Një tjetër tha: “Krejtësisht budallaqe dhe pa respekt për të gjithë mjekët dhe ata që po vuajnë. Po të bëj unfollow direkt.

Mjaft.”

Dhe një tjetër ndjekës shtoi: “Ato maska mund të shpëtojnë një jetë, kjo nuk është shaka


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!