Home » Thashetheme » “Pasken filluar që të varen shumë”, Genta Ismajli ekspozon gjoksin me pozën e fundit

“Pasken filluar që të varen shumë”, Genta Ismajli ekspozon gjoksin me pozën e fundit

by Thashetheme VIP

Ajo është një prej këngëtareve më të sukseshme në tregun muzikor shqiptar. Bëhet fjalë për Genta Ismajlin, e cila i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj të shumtë me disa foto të publikuara në “Instagram”.

Në fotot në fjalë, Genta shfaqet e veshur me një kostum të zi, ku në pah ka nxjerrë gjoksin e saj. Ndërkohë ajo shfaqet e kuruar në çdo detaj

Këngëtarja po punon prej disa kohësh në disa projekte të reja dhe fotot e postimet nga Turqia na kanë treguar se ajo me të vërtetë po sjell diçka të madhe.

Teksa ka marrë komplimente të ndryshme e të shumta, Genta ka marrë edhe disa komente negative si dhe e kanë akuzuar për “photoshop”. “Pasken filluar që të varen shumë”, i shkruan një fans Gentës, duke iu referuar gjoksit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!