Home » Aktualitet » “Paska ulje çmimesh për me ble rritje klikimesh”, Bes Kallaku nis ”luftën” me kolegët

“Paska ulje çmimesh për me ble rritje klikimesh”, Bes Kallaku nis ”luftën” me kolegët

by Thashetheme VIP

Ju paralajmëruam më herët se Bes Kallaku do i rikthehet verës me një këngë, për të cilën kishte rezervuar edhe një surprizë, siç ishte pjesëmarrja e ijes së tij. Tashmë kënga është publikuar dhe po bën namin në You Tube.

Për tekstin është kujdesur vetë Besi, kurse muzika mban vulën e dy emrave, Mixey dhe Apollo, ndërsa ylli videoklipit është pikërisht gjyshja e aktorit.

Ndonëse kënga përmban nota humori, sikundër bën zakonish Besi, vlen të theksohet se ndër rreshta bien në sy edhe disa kunja për këngëtarët, teksa thotë:

Paska ulje çmimesh për me ble rritje klikimesh. Biznes muzikor është bërë si treg fruta-perimesh. Po rreni aq shumë sa edhe vetë i hani, e shifni si biznes edhe kur njëri-tjetrin shani.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!