Home » Thashetheme » Pasi u nda nga gruaja, njeriu më i pasur në botë bën blerjen marramendëse

Pasi u nda nga gruaja, njeriu më i pasur në botë bën blerjen marramendëse

by Thashetheme VIP

Kur ndahen nga gratë, nuk kalojnë momente të trishtuar vetëm njerëzit e zakonshëm, por edhe ca pasanikë multimiliarderë si Jeff Bezos.

Ai ka vendosur që dhimbjen ta kthejë në forcë për të bërë një blerje të fuqishme pak pasi u nda me gruan që shihni në galeri.

Bezos pagoi 80 milionë dollarë për këtë apartament luksi në Nju Jork, pamjet e të cilit i shihni në galeri.

Apartamenti i tipit pentouse ka tri katet e larta të pallatit dhe bart 12 dhoma gjumi.

Godina gjendet në zonën e lakmuar Madison Square Park, pranë të famshmes Fifth Avenue.

Bezos është bosi i Amazone dhe sivjet u rendit si njeriu më i pasur në botë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!