Home » Bota » Pasi futi në ‘xhep’ ish-in e Pamela Anderson, prezantuesja shihet në skena intime me kolegun

Pasi futi në ‘xhep’ ish-in e Pamela Anderson, prezantuesja shihet në skena intime me kolegun

by Thashetheme VIP

Në karrierën e tij ka luajtur si mbrojtës, por ish-futbollisti i Milanit Adil Rami po konfirmohet gjithnjë e më shumë si një “bomber” i vërtetë në jetën private.

Kanë kaluar vetëm pak muaj që nga koha kur ai i dha fund lidhjes dy vjeçare me yllin amerikan të kinemasë Pamela Anderson dhe menjëherë ka arritur të bëjë për vete një tjetër personazh të ekranit.

Bëhet fjalë për britaniken Chloe Sims, e cila ka treguar për “Daily Mail” se ka mbetur e befasuar nga xhentilesa e Adil Rami dhe se shumë shpejt do të takohen sërish bashkë për të kaluar disa kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por pak pasi përfundoi darkën me ish-in e Pamela Andeson prezantuesja e njohur u pa në momente intime nën shoqërinë e yllit televiziv Pete Wicks, 30 vjeç njëkohësisht koleg i saj.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!