Home » Thashetheme » Pasi bëri publike lidhjen, aktorja e famshme turke zbulon planet për martesë me partnerin 17 vite më të madh

Pasi bëri publike lidhjen, aktorja e famshme turke zbulon planet për martesë me partnerin 17 vite më të madh

by Thashetheme VIP

Alina Boz është aktorja e famshme turke, e cila në vendin tonë u bë e famshme nga roli i saj “Hazall” në serialin, “Fate të kryqëzuara”.

Pas sukseseve në karrierë, duket se tashmë ajo ka vendosur që të hedhë një hap të rëndësishëm në jetën e saj private.

Sipas mediave turke, edhe pse ajo është vetëm 20 vjeçe, është duke menduar që të martohet me partnerin e saj që është 17 vite më i madh.

Alina prej disa kohësh është në një lidhje me aktorin, Mithat Can Ozer, dhe ata janë diskutuar shumë për shkak të diferencës në moshë.

Boz dhe 37-vjeçari kanë dhënë së fundmi një deklaratë ku kanë zbuluar se sapo të kenë një date zyrtare do e bëjnë publike dhe dasma nuk do të jetë e fshehtë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!