Home » Shqiperia » Pas fotove përvëluese, Ledina Çelo ndërron mendje, mbulohet me shami

Pas fotove përvëluese, Ledina Çelo ndërron mendje, mbulohet me shami

by Thashetheme VIP

Ledina Çelo vjen gjithmonë në vëmendje të publikut me postimet e saj sensuale, ku nxjerr në pah trupin bombastik

Këngëtarja prej kohësh jeton në Gjermani dhe është e martuar me një shqiptar të Kosovës, me të cilin ka edhe dy fëmijë.

Me sa duket familja kanë vendosur që në ditën e shenjtë të Kurban Bajramit të vizitojnë vendin e shenjtë, Mekën.

E mbuluar me shami, me veshjen karakteristike të myslimanëve, Ledina Çelo ka ndarë fotot në rrjete sociale.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!