Home » Thashetheme » Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme

Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme

by Thashetheme VIP

Këngëtari i njohur me famë botërore, Justin Bieber, ka kurorëzuar së fundmi dashurinë e tij me martesë, me bukuroshen Hailey Baldwin.

Çifti u martuan në një dasmë përrallore, ku nuk munguan edhe shumë të ftuar personalitete VIP.

Vetëm sot (e martë), çifti vendosën të publikojnë disa fotografi nga dasma, me çka kanë bërë që fansat të vërshojnë në rrjetet e tyre sociale, për të parë imazhet e martesës.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!