Home » Thashetheme » Pas Alketa Vejsiut, Dua Lipa ‘djeg’ Sanremon (FOTOT)

Pas Alketa Vejsiut, Dua Lipa ‘djeg’ Sanremon (FOTOT)

by Thashetheme VIP

Pas Alketa Vejsiut një tjetër shqiptare ka ngjitur skenën magjike të SanRemo në Itali.

Bëhet fjalë për të famshmen Dua Lipa, e cila ka shkëlqyer mbrëmë në paraqitjen e saj

Krijuesja e hitit “New Rules”, 24 vjeçe, dukej tejet atraktive dhe provokuese me veshjen e saj, ndërsa elektrizoi skenën e festivalit italian me interpretimin e këngës “Don’t start now”.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka marrë komente mjaft pozitive dhe është pritur ngrohtë nga publiku.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!