Home » Aktualitet » Pamje shokuese/ Nëna e 5 fëmijëve duke u zvarritur lakuriq në burg, pak para se të vdiste nga uria

Pamje shokuese/ Nëna e 5 fëmijëve duke u zvarritur lakuriq në burg, pak para se të vdiste nga uria

by Thashetheme VIP

Disa pamje shokuese nga kamerat e sigurisë në burg tregojnë momentet e fundit të nënës së 5 fëmijëve. Në imazhet e bëra publike shihet gruaja në gjendje të mjeruar, pasi prej 4 ditësh ajo po qëndronte në qeli.

Pak ditë para vdekjes, burri i saj kishte telefonuar policinë për ta denoncuar, pasi ajo kishte pësuar një krizë të shëndetit mendor.

Damaris Rodriguez, 43 vjeçe, u gjet e vdekur në qelinë e saj në një burg në Uashington me 3 janar të këtij viti. Kur kanë kaluar më shumë se një muaj nga ngjarja e rëndë, mediat e huaja kanë bërë publike pamjet e tmerrshme.

Familja e 43-vjeçares ka ngritur padi ndaj institucionit të burgut në lidhje me vdekjen e personit të tyre të dashur, duke pretenduar se ajo është arrestuar gabimisht, pasi vuante nga shëndeti mendor dhe kishte nevojë urgjente për ndihmë mjekësore.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!