Home » Sport » Palestra dhe golfi pasionet e Diletta Leottas

Palestra dhe golfi pasionet e Diletta Leottas

by Thashetheme VIP

Dihet që Diletta Leotta kujdeset shumë për fizikun e saj. Gazetarja sportive italiane stërvitet çdo ditë në palestër e kjo kuptohet edhe kur sheh trupin e saj të tonifikuar.

Diletta ndan me fansat momente nga ushtrimet në palestër, si për të treguar që me sportin nuk e lidh vetëm profesioni, por edhe pasioni për të patur një trup perfekt.

Por Diletta përveç se stërvitet në palestër pëlqen të luajë edhe golf, madje sëfundmi ka nisur të praktikojë këtë sport dhe trajneri personal i saj në golf është ish-sulmuesi legjendar të Milanit Andriy Shevcenko i cili bashkë Dejan Stankovic dhe Mauro Camoranesin janë 3 nga të ftuarit vip në emisionet para dhe pas ndeshjeve të Serie A që Diletta zhvillon për DAZN.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!