Home » Thashetheme » Pa të brendshme e fustan transparent, aktorja e famshme nuk i lë vend imagjinatës

Pa të brendshme e fustan transparent, aktorja e famshme nuk i lë vend imagjinatës

by Thashetheme VIP

Aktivistja dhe aktorja e njohur, Laverne Cox, është një “bombë shpërthyese”.

Ylli i “Orange Is The New Black” dukej e mrekullueshme në premierën e Charlie’s Angles në Los Angeles, të hënën në mbrëmje.

47-vjeçarja u shfaq me një fustan tepër të zi, duke mos i lënë vend imagjinatës. Ajo për pak sa nuk e zbuloi gjoksin, pasi fustani ishte mjaft trasparent.

Fustani i aktores së famshme gjithashtu zbulonte se Cox nuk kishte veshur të brendshme në këtë event, duke mos i lënë vend imagjinatës.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!