Home » Thashetheme » Pa asnjë rrobë veshur, gruaja më e bukur në botë nxjerr pamjet provokuese

Pa asnjë rrobë veshur, gruaja më e bukur në botë nxjerr pamjet provokuese

by Thashetheme VIP

Bukuroshja britanike, Kelly Brook ka hapur arkivin e saj të fotografive, teksa po qëndron e izoluar për shkak të pandemisë koronavirus.

Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” ka publikuar në Instagram një fotografi të rinisë së saj.

Modelja dhe aktorja 40-vjeçare shfaqet gjysmë e zhveshur, në një pozë mjaft joshëse, në fotografinë e viteve të 90-ta, teksa reklamon gjoksin.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!