Home » Thashetheme » Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

by Thashetheme VIP

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here.

Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon pushimet bashkë me disa miq të saj.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme duke treguar luksin e shfrenuar dhe argëtimin e pamatë.

Më shumë vëmëndje tërhoqi videoja e publikuar në Instastory.

Në të Oriola ka hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

Ajo shkruan mbi video: Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/08/68753966_1308080599341298_2690532538185926996_n.mp4?_=1


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!