Home » Thashetheme » Oriola Marashi tregon sekretin: Ja përse nuk qesh kurrë në foto

Oriola Marashi tregon sekretin: Ja përse nuk qesh kurrë në foto

by Thashetheme VIP

Marashi është kthyer në një nga modelet më të suksesshme shqiptare, fama e së cilës po rritet çdo ditë e më shumë.

Ajo është tepër aktive në llogarinë në Instagram, mirëpo një detaj që u ka tërhequr vëmendjen ndjekësve të bukuroshes lidhet me faktin se ajo në asnjë foto nuk shfaqet duke qeshur (në postimet e fundit kryesisht).

Ndërkohë një nga ndjekësit i ka shkruar Oriolës: “Buzëqesh njëherë pra se je gjithë kjo bishë, të dukesh më bukur akoma”, i shkruan dikush, i cili e ka marrë përgjigjen menjëherë: “Sa të heq telat dhe vetëm me dhëmbë jashtë ke për të më parë!” E pra, e mësuat arsyen përse Oriola Marashi nuk ka publikuar foto duke qeshur…


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!