Home » Thashetheme » Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme

Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme

by Thashetheme VIP

Aktorja e njohur shqiptare ka vazhduar që të provokoj në të brendshme nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja dhe aktorja Olta Gixhari, njihet për fotot e saj provokative më shumë sesa për rolet e saj në film apo teatër.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku aktorja është paraqitur e veshur me një fustan të gjelbër.

View this post on Instagram

I Love it when you call me senorita

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

“Me pëlqen kur të tjerët me thërrasin sinjorita”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, e ku shihet se edhe kësaj here aktorja nuk ka të veshur të brendshme.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!