Home » Aktualitet » “O Zot çfarë bëra”/ Pas aksidentit të tmerrshëm në kufi, i riu del nga makina i tmerruar

“O Zot çfarë bëra”/ Pas aksidentit të tmerrshëm në kufi, i riu del nga makina i tmerruar

by Thashetheme VIP

Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në kufirin kroat. Një makinë e tipit BMW po lëvizte me shpejtësi të madhe duke mos arritur të frenojë as tek pikëkalimi kufitar i quajtur “Sveta Helena” ku automjetet e tjera po prisnin në radhë.

Një makinë e tipit “Skoda” në të cilën ndodheshin një familje, prindërit dhe fëmija i tyre e pësoi keq si pasojë e pakujdesisë së këtij shoferi.

Zjarrfikësve iu deshën plot 45 minuta për të nxjerrë familjen nga automjeti i shkatërruar.

Pas aksidentit, shoferi i BMW-së, thonë dëshmitarët, doli nga makina pa asnjë lëndim dhe në panik tha: Zot, çfarë kam bërë? Raportohet se dy prindërit dhe fëmija, janë në gjendje kritike për jetë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!