Home » Thashetheme » Nusja e Milot Rashicës sjell imazhet me të gjitha veshjet në kanagjeq

Nusja e Milot Rashicës sjell imazhet me të gjitha veshjet në kanagjeq

by Thashetheme VIP

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica po i jep fund beqarisë këtë muaj.

E e fejuara Rashicës, Belkiz Kera, ditët e fundit ishte pjesë e mediave rozë mjaft shumë.

Kjo për faktin se e fejuara e Milotit e bëri kanagjeqin, nga i cili publikoi pamje të shumta.

E kur jemi te pamjet, disa imazhe të reja nga kanagjegji i saj, i organizuar në muajin gusht, Belkizi i publikoi së fundmi në Instagram, ku shihet në secilën veshje që ajo ka zgjedhur të veshë.

Ajo është dukur si një nuse tipike shqiptare, me dimi e jelek dhe me dutane si të princeshave.

Çifti janë fejuar në vitin 2015.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!