Home » Kuriozitete » Nuk ua ndajnë sytë, njihuni me vajzat më xheloze në botë

Nuk ua ndajnë sytë, njihuni me vajzat më xheloze në botë

by Thashetheme VIP

Ka shumë përkufizime për xhelozinë. Disa e quajnë “dashuri” përtej kufijve dhe disa të tjerë ndjenjë negative.

Por fotot e mëposhtme të sjella nga BrightSide e definojnë më saktë këtë term.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!