Home » Thashetheme » Nuk pritej, Enca me reperen shqiptare kanë një surprizë pë fansat (FOTO)

Nuk pritej, Enca me reperen shqiptare kanë një surprizë pë fansat (FOTO)

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Balaj do të sjellin shumë shpejt një bashkëpunim!

Ky lajm që ka gëzuar fansat është konfirmuar ditën e sotme nga vetë Rina, në emisionin në T7, “Gjesi”.

Teksa ka promovuar albumin e ri në bashkëpunim me Sin Boy, i cili titullohet “MM” dhe përmban 20 këngë, reperja ka pasur edhe një surprizë.

Gjatë intervistës ajo u shpreh se ajo dhe Enca kanë menduar për një duet dhe jemi të bindur se bashkëpunimi i tyre s’do të vonojë shumë.

Megjithatë, Rina ende nuk ka dhënë një datë kontrete dhe detaje për projektin e ri që na bëri kaq kuriozë!


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!