Home » Thashetheme » Nuk njihet më! Blerona është shndërruar në një tjetër person nga operacionet plastike

Nuk njihet më! Blerona është shndërruar në një tjetër person nga operacionet plastike

by Thashetheme VIP

Blerona Zeqirin më nuk ka shansë ta njihni

Nëse është dikush që ka ndryshuar komplet, atëherë kjo është prezantuesja Blerona Zeqiri.Blerona ka hequr shumë kilogramë dhe po duket krejt ndryshe, madje ka ndryshuar edhe stilin e veshjes, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e fundit, prezantuesja e “1 kafe prej shpisë” është shfaqur plotësisht ndryshe, aq sa gati nuk njihet që është ajo.

Mendimet e njerëzve rreth këtij ndryshimi drastik të Blerones, janë nga më të ndryshmet.

E rëndësishme që Blerona po ndihet mirë me pamjen e re.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!