Home » Thashetheme » “Nuk i rezistova dot”/ Me këmbët e hapura dhe sipër…, Kluadia Pepa “djeg” rrjetin (FOTO)

“Nuk i rezistova dot”/ Me këmbët e hapura dhe sipër…, Kluadia Pepa “djeg” rrjetin (FOTO)

by Thashetheme VIP

Përveçse një balerinë profesioniste dhe e suksesshme, Klaudia Pepa, njihet gjithashtu edhe për pozat provokuese dhe të guximshme që herë pas here bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, balerina e njohur ka postuar disa poza mjaft të bukura në “Instagram”-in e saj. Në fotot në fjalë ajo shfaqet e veshur me një “jumpsweet” dhe atlete të bardha

Në pozën e parë, balerina ka vendosur që të bëjë sparkatën sipër një makine luksoze, ndërsa në një foto tjetër ajo tregon se edhe ka hipur në të.

“Nuk i rezistova dot… duhet të hipja në një nga këto makinat e bukura”, shkruan balerina bukuroshe krahas fotove që kanë marrë shumë komplimente.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!