Home » Thashetheme » Nuk e ndal as prokuroria zvicerane, Loredana Zefi së shpejti në Kosovë

Nuk e ndal as prokuroria zvicerane, Loredana Zefi së shpejti në Kosovë

by Thashetheme VIP

Reperja Loredana Zefi ka publikuar datat e koncerteve që do të performojë këtë verë.Edhe pse ajo është akuzuar për zhvatje parash po vazhdon të udhëtojë në botë dhe askush nuk po ia ndalon.

Së fundi, në rrjetin e saj social ‘Instagram’, Loredana ka postuar datat e koncerteve, kur krahas vendeve të huaja ajo do të vije edhe në Kosovë.

Me datën 8 gusht Loredana bashk me Mozzikun do të performojnë në diskoteken ‘Zone Club’, këtu në Prishtinë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!