Home » Thashetheme » Nuk do ta njihni/ Majlinda Bregu ndryshon pamjen dhe duket një yll

Nuk do ta njihni/ Majlinda Bregu ndryshon pamjen dhe duket një yll

by Thashetheme VIP

Majlinda Bregu shfaqet gjithnjë e kuruar si në veshje edhe në pamje. Sa i përket look-ut, ish-ministrja ka bërë një ndryshim dhe duket shumë ndryshe.

Me onde dhe me këtë ngjyrë flokësh kaq të ëmbël, ish-ministrja duket super yll.  Fotot janë bërë publike nga parukeria e Bregut.

“Ramë dakord pas debatit”, shkruan ajo krahas fotove.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!