Home » Thashetheme » Nora e djegë prapë rrjetin, fotot e fundit janë tepër seksi

Nora e djegë prapë rrjetin, fotot e fundit janë tepër seksi

by Thashetheme VIP

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës.

Edhe pse së fundi ka qenë shtatëzënë, ajo ende ka një trup perfekt.

Këtë e ka konfirmuar në postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

Ajo ka qenë e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe shumë të ngushtë që tregonte linjat e sj trupore.

Ndërkohë Istrefi kishte të veshur disa taka të gjata dhe fotot i ka afër një pishine dhe një pianoje


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!