Home » Thashetheme » Noizy ironizon me “Despaciton”

Noizy ironizon me “Despaciton”

by Thashetheme VIP

zin zinPër shumëkë është bërë hit i padiskutueshëm, por për disa “Despacito” është bërë e padurueshme.

Edhe pse kënga e Luis Fonsit dhe Dady Yankee është afër të thyej çdo rekord, duket se reperit Noizy nuk i pëlqen aspak, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram në të cilën krahason: barin dhe kokainën me këngën “Despacito”.

Nga këto të tri opsione, reperi e ka renditur këngën si më të rrezikshmen, duke shkruar mbi foto “Seriozisht”.

Së fundi, Noizy ka publikuar projektin “AK47”, i cili po pritet mirë nga publiku duke kaluar shifrën prej 2 milionë klikimesh.

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!