Home » Kuriozitete » Njihuni me nuset më të pazakonta në botë

Njihuni me nuset më të pazakonta në botë

by Thashetheme VIP

Një fustan i bardhë, një vello dhe një tufë lule – në ditët e sotme, këto janë një pjesë integrale e një martese pothuajse kudo në botë.

Pavarësisht kësaj, ka disa çifte që zgjedhin një pamje më tradicionale të dasmës se sa një fustan të thjeshtë, të bardhë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!