Home » Shqiperia » Njihuni me 23 vjeçaren tërheqëse që do t’i bashkohet “Përputhen”

Njihuni me 23 vjeçaren tërheqëse që do t’i bashkohet “Përputhen”

by Thashetheme VIP

Lediana është vajza e re që do i bashkohet Përputhen.

Ajo është 23-vjeçe dhe punon si ndihmës stomatologe.

Lediana tha se ajo ka disa pëlqime, pasi dhe më herët ia kishte bërë të ditur produksionit, mes tyre dhe Atdheu por duke parë atë se çfarë ndodhi me Anën e parë, ‘hoqi dorë”.

Ndërsa pëlqimi tjetër është Mevlani, megjithatë rrjedha e gjërave mund të ndryshojë në çdo moment.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!