Home » Thashetheme » “Një xhiro nga garderoba e Majlinda Bregut”, e bija zbulon stilin e ish-deputetes pak vite më parë (FOTO)

“Një xhiro nga garderoba e Majlinda Bregut”, e bija zbulon stilin e ish-deputetes pak vite më parë (FOTO)

by Thashetheme VIP

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga femrat e showbiz-it shqiptar më e komentuar dhe më e ndjekur në rrjetet sociale.

Kejda është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit foto nga fëmijëria.

Nga arkiva e fotove të vjetra, Kejda ka publikuar një imazh ku ajo shfaqet e veshur me rrobat e mamasë. Ajo ka veshur takat dhe fustanet e së ëmës, pa harruar që të lyej buzët me të kuq.

“Kur kaloja një xhiro nga garderoba e Majlinda Bregut”, shkruan Kejda në foto, duke treguar kështu edhe stilin në veshje të ish-deputetes disa vite më parë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!